KONTAKT

Sdružení přátel dobré hudby - Hlinsko, z.s.

Rataje 1394, 539 01 Hlinsko
IČO: 266 18 630
číslo účtu: 233622353/0600

Roman Hampejs
+420 605 361 966
e-mail: roman.hampejs@post.cz


MAPA K MÍSTU KONÁNÍ AKCE

Letní parket CIHELKA Hlinsko-BlatnoZvětšit mapu


PŘÍPADNÝM SPONZORŮM

 • Naše Sdružení přátel dobré hudby je nevýdělečná organizace, která se snaží stmelovat lidi s hudebním zaměřením, umožnit jim a pomoci s vystupováním na věřejnosti, tak aby mohli ukázat a rozvíjet svůj talent. Pořádáme veřejné hudební akce s pestrým doprovodným programem, kdy součástí některých jsou zajímavé a kreativní performace pro naše nejmladší diváky, pro děti.

  Jedna z největších akcí - "Hlinecký folkový Špekáček", nebo vše-žánrově otevřený "CANNED MUSIC", nebo projekt "Free Style Music Meeting" a samostatné koncerty nejen známých písničkářů jako jsou Jaroslav Hutka a Vladimír Merta, ale i těch dalších.

  To vše, jak si někteří umíte představit, je velmi náročné nejen fyzicky a časově, ale především finančně. V dnešní době je těžké sehnat i malý věcný sponzorský dar nejen od celostátních, ale "Světe - div se!" i od regionálních firem a podnikatelů, nemluvě o daru finančním. Všem těm, kteří jsou k nám vstřícně nakloněni jsme velice vděčni. I když tyto dobré duše rok od roku ubývají...
  ... a proto, líbí-li se vám naše akce a máte pro co "šáhnout" do kapsy, neváhejte. I drobný příspěvek pomůže. Můžete přispět anonymně na náš účet: 233622353/0600, nebo kontaktovat předsedu sdružení (viz. kontakt výše) a rádi vám oplátkou nabídneme reklamu na našich akcích (plakáty, reklamní bannery a náš web s aktivním odkazem na vaše stránky).Pořadatelé - aneb kdo v tom má prsty

 • Našim cílem je pořádat hudební akce různorodého zaměření pro veřejnost. Nejdůležitější akcí je náš festival – Hlinecký folkový špekáček, který je hlavím tématem těchto stránek. Začalo ho pořádat místní středisko JUNÁKa v roce 2000, které ho dokázalo udržet první tři ročníky. Aby bylo možné dále pokračovat v začínající tradici v našem městě, rozhodlo se jádro předchozího organizačního týmu založit novou nevýdělečnou organizaci. Nechtěli jsme se vzdát myšlenky, že hudba je jednou z možností úniku od každodenních starostí pro které mnohdy zapomínáme na vlastní životní hodnoty. Není nic špatného na tom, když prožijete hezký den se spoustou stejně naladěných kamarádů a s písničkami, které vás přenesou kamkoli, třeba do zasněžených hor i prosluněných plání. Činností našeho spolku tímto chceme doplnit hudební scénu zmiňovaného žánru v našem okolí.

  Rádi mezi nás přizveme všechny, které by tento nápad zaujal. Do našich řad se můžete zaregistrovat na každé námi pořádané akci. Stačí mít s sebou svou fotografii do členského průkazu a skromný finanční obnos na členský poplatek, kterým přispějete na samotný chod sdružení. Tím získáte práva řádného člena dle našich stanov.

  "Přátelé dobré hudby. Přijde Vám to jako moc silná slova? Nám se folk líbí a hlavně i atmosféra na podobně laděných setkáních. Na druhou stranu nejsme žádní zarytí kotlíkáři, jak by nás kde kdo nazval. Rádi poslechem zabrousíme za dobrou hudbou i do jiných žánrů."

  Roman HAMPEJS