2018

27. a 28.7. - osmnáctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI V PÁTEK:

  • Foot Rail
  • FLERET
  • Jaromír Adamec a Cover band -
    - Pocta Waldemaru Matuškovi

ÚČINKOVALI V SOBOTU:

  • COP
  • Luboš Pospíšil + 5P
  • Strunovrat
  • Žamboši
  • DEVÍTKA
  • Michal PROKOP, Luboš Andršt
    a Jan Hrubý
  • Jimmy Bozemann & the Lazy Pigs


2017

sobota 12.8. - sedmnáctý ročník Špekáčku

(after párty)

ÚČINKOVALI:

  • STRUNOVRAT
  • a Pavel ŠOTTA
  • HUDBA PRAHA revival


2016

sobota 13.8. - šestnáctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • POUTA
  • STRUNOVRAT
  • NAZMAŘI
  • DO VĚTRU
  • EPY DE MYE
  • POUTNÍCI
  • Ivan MLÁDEK
  • a jeho Banjo Band

pátek 12.8. - osmý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • The KREDENC
  • U2 - DESIRE
  • MOTOUZ
  • HUDBA PRAHA revival


2015

sobota 8.8. - patnáctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • COP
  • ZTRACENÉ ILUZE
  • Žofie KABELKOVÁ
  • TRDLO
  • Slávek JANOUŠEK
  • a Luboš VONDRÁK
  • ŽALMAN a SPOL
  • ŽAMBOŠI

pátek 7.8. - sedmý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • UNN
  • Hlinsko - psychedelic pop

  • The ROUNDIES
  • Kolín - pop rock

  • HUDBA PRAHA revival
  • Hlinsko - bigbít



2014

sobota 9.8. - čtrnáctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • Štěpán KOJAN
  • NEZMAŘI
  • STRUNOVRAT
  • Pepa ŠTROS a syn
  • DO VĚTRU
  • Wabi DANĚK
  • a Miloš DVOŘÁČEK
  • MARIEN

pátek 8.8. - šestý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • DÁŠ SI
  • BASIC EXPERIENCE
  • HUDBA PRAHA revival


2013

sobota 10.8. - třináctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • Slávek JANOUŠEK
  • a Luboš VONDRÁK
  • Luboš POSPÍŠIL
  • Vlasta REDL a kapela
  • Žofie KABELKOVÁ
  • DEVÍTKA
  • NEŘEŽ
  • COP

pátek 9.8. - pátý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • HUDBA PRAHA revival
  • NANOSFÉRA
  • PURITANIA -
  • - DIMMU BORGIR TRIBUTE



2012

sobota 11.8. - dvanáctý ročník Špekáčku


  • Pavel Lohonka ŽALMAN a Spol.
  • POUTNÍCI
  • DEVÍTKA
  • DO VĚTRU
  • NEŘEŽ
  • Radim HLADÍK
  • a BLUE EFFECT
  • MARIEN

pátek 10.8. - čtvrtý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • HUDBA PRAHA revival
  • NIGHTWISH revival
  • PHOTOLAB


2011

sobota 13.8. - jedenáctý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • NEZMAŘI
  • Epy de Mye
  • Vladimír MIŠÍK - ČUNDR GROUND
  • DO VĚTRU
  • Patr a Jitka ŠOTTOVI
  • POUTNÍCI
  • FLERET

pátek 12.8. - třetí ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • Na-i-v-Ní
  • BASIC EXPERIENCE
  • SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY
  • PHOTOLAB


2010

sobota 14.8. - desátý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • MARIEN
  • HRADIŠŤAN
  • Žofie KABELKOVÁ
  • HLUBOKÉ NEDOROZUMĚNÍ
  • Wabi DANĚK
  • a Miloš DVOŘÁČEK
  • KAMELOT

pátek 13.8. - druhý ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • NÁHODNÉ PROCESY
  • DONCILIZ
  • STRAŠIDELNÝ ELEKTRIK BAND
  • U2 BONO revival


2009

sobota 8.8. - devátý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • PIDILIDI
  • Slávek JANOUŠEK
  • a Luboš VONDRÁK
  • DO VĚTRU
  • Luboš POSPÍŠIL
  • a Bohumil ZATLOUKAL
  • PAVUČINA
  • Iveta NOVOTNÁ
  • a Jiří NĚMEC
  • MARIEN

pátek 7.8. - první ročník CANNED MUSIC

ÚČINKOVALI:

  • B. R. M. CREW
  • Hlinsko - hip hop

  • DON CI LIZ
  • Hlinsko - rock

  • PANKIX
  • Praha - punk

  • SKAFANDR
  • praha - skáčko



2008

sobota 9.8. - osmý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • KOČIČÍ HRA
  • Pavel DOBEŠ
  • a Tomáš KOTRBA
  • TRIO ISS
  • DO VĚTRU
  • Slávek JANOUŠEK
  • a Luboš VONDRÁK


2007

sobota 11.8. - sedmý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • GALA-TEA
  • Wabi DANĚK
  • a Miloš DVOŘÁČEK
  • PIDILIDI
  • Luboš POSPÍŠIL
  • a Bohumil ZATLOUKAL
  • Marek DUSIL
  • HOP TROP
  • PROČNE


2006

sobota 12.8. - šestý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • VESPOL
  • Karel PLÍHAL
  • PIDILIDI
  • Iveta ŠKORPÍKOVÁ
  • GALA-TEA
  • NEZMAŘI
  • DO VĚTRU


2005

sobota 13.8. - pátý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • PIDILIDI
  • KAMELOT
  • a Roman Horký
  • Žofie KABELKOVÁ
  • KANTOŘI
  • VLTAVÍN
  • BOKOMARA


2004

sobota 14.8. - devátý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • AsBest Band
  • PIDILIDI
  • Luboš PODPÍŠIL
  • Wabi DANĚK
  • a Miloš DVOŘÁČEK
  • VESPOL


2003

sobota 9.8. - třetí ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • STREJDOVÉ
  • Tomáš LINKA
  • se skupinou PŘÍMÁ LINKA
  • Vzpomínka na Michala Tučného
  • NOVÉ KOŘENÍ
  • PACIFIK
  • Petra ŠANY Šanclová
  • Slávek JANOUŠEK
  • s BANDOUC


2002

sobota 10.8. - druhý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • AsBest Band
  • Slávek JANOUŠEK
  • a Vojta KUPČÍK
  • GINEVRA
  • Žofie KABELKOVÁ
  • Pavel DOBEŠ
  • a Tomáš KOTRBA
  • BOKOMARA
  • a Jiří NĚMEC
  • MARIEN


2001

sobota 11.8. - první ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • BOKOMARA
  • VESELÁ TRAVA
  • Pavel Dobeš
  • a Tomáš Kotrba
  • KANTOŘI
  • Karel Plíhal
  • SVÍTÁNÍ


2000

pátek 11.8. a sobota 12.8. - nultý ročník Špekáčku

ÚČINKOVALI:

  • KLÍČ
  • PRAŽCE
  • BOKOMARA
  • Wabi Daněk
  • a Miloš Dvořáček
  • POUPATA
  • Pavel Dobeš
  • a Tomáš Kotrba
  • HOP TROP
  • Jaroslav Samson Lenk
  • NADORAZ